2026-05-11
Džiaugiamės jaunųjų muzikantų sėkme: iš „Pavasario festivalio” – su laureatų diplomais!
2026 m. gegužės 9 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko jauki muzikos šventė – II Respublikinis papildomo instrumento bei pasirenkamojo vokalo „PAVASARIO FESTIVALIS”. Jame dalyvavo įvairių Lietuvos meno ir muzikos mokyklų papildomo instrumento bei pasirenkamojo vokalo dalyko mokiniai.
Festivalio dalyviai buvo vertinami komisijos, o geriausiai pasirodę apdovanoti laureato diplomais. Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, kurių meistriškas muzikavimas ir įdėtos pastangos pelnė aukštus įvertinimus:
- Oskar Dovgerd, 3 kl. – laureatas (mokytoja Lina Mikalauskienė)
- Tomas Zubrus, 4 kl. – laureatas (mokytoja Lina Mikalauskienė)
- Dovydas Rimša, 4 kl. – laureatas (mokytoja Lina Mikalauskienė)
- Fortepijoninis duetas – Tomas Zubrus, 4 kl. ir Augustas Jasiukevičius, 4 kl. – laureatas (mokytojos Lina Mikalauskienė ir Rasa Kulikauskienė)
- Gabija Jonušaitė, 5 kl. – laureatė (mokytoja Lina Mikalauskienė)
Didžiuojamės aukštais mokinių pasiekimais ir profesionaliu mokytojų darbu!
