Fortepijono klasės koncertas „Pavasario melodijos“: muzika, šypsenos ir įkvėpimas
Gegužės 23 d. mokyklos koncertų salėje nuskambėjo mokytojos Linos Mikalauskienės fortepijono klasės mokinių koncertas „Pavasario melodijos“.
Šiltą, saulėtą šeštadienio popietę salę pripildė spalvingų skambesių puokštė ir ypatingai jauki atmosfera. Jaunieji pianistai su didele meile skambino savo mėgstamiausius kūrinius, o atidūs klausytojai atlikėjus apdovanojo gausiais aplodismentais.
Daug džiugesio visiems suteikę jauniausi klasės mokiniai vėliau labai dėmesingai klausėsi vyresniųjų draugų muzikavimo. Tokios akimirkos mažiesiems visuomet tampa muzikinio smalsumo, motyvacijos ir didelio įkvėpimo šaltiniu.
Šis šypsenų, bendrystės ir nuostabios muzikos pripildytas laikas visiems koncerto dalyviams tapo gražia bei prasminga pavasario dovana.
