TAMO
Susisiekite
YOUTUBE
Facebook
2026-05-08

Jaunieji dainininkai „Muzikinėje pavasario kelionėje“

2026 m. gegužės 6 d. mokykos salėje įvyko koncertas „Muzikinė pavasario kelionė”. Atlikėjai –  solinio dainavimo specializacijos 47 klasių dainininkai.

Koncerto programoje skambėjo įvairių epochų vokaliniai kūriniai – arijos ir arijetės.

Žmogaus balsas geba perteikti jausmus labai tiesiogiai – džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar dramą. Skirtingai nei instrumentinėje muzikoje, čia itin svarbūs žodžiai. Kai tekstas ir melodija susilieja, gimsta stiprus pasakojimas ar žinutė.

Klausytojus į muzikinę kelionę palydėjo vedančiosios, mokyklos absolventės, Alfreda Eva Jurevič ir Rusnė Kniškaitė, kurios kvietė publiką ne tik klausytis, bet ir susigyventi su įvairiomis kūrinių nuotaikomis ir personažais.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams už profesionalų mokinių paruošimą, koncertmeisteriams už profesionalią partnerystę, tėveliams už palaikymą!

×