Mokyklos „Lyra“ akordeonistai sužibėjo festivalyje „Vilniaus andante“
Gegužės 29 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje nuskambėjo tradicinis Vilniaus miesto ir Vilniaus krašto akordeonų orkestrų festivalis „Vilniaus andante“. Šis renginys tapo ypatinga švente, subūrusia visus regiono akordeonų kolektyvus, intensyviai besiruošiančius artėjančiai Lietuvos moksleivių dainų šventei.
Festivalyje sėkmingai pasirodė ir mokyklos „Lyra“ akordeonistų orkestras. Didžiausiu renginio akcentu tapo jungtinis akordeonistų orkestras, kuriame vienu metu grojo net 75 jaunieji muzikantai. Šis gausus būrys atliko būsimos Dainų šventės programą.
Renginys praėjo neįtikėtinai sklandžiai, o bendrai atliekami kūriniai sukūrė pakilią ir emocingą atmosferą. Džiaugiamės galėdami būti šio įspūdingo muzikinio projekto dalimi ir kartu su kolegomis kurti šventinę nuotaiką!
Nuotraukose – akimirkos iš festivalio.
