Mokyklos „Lyra“ mokiniai iš Kauno grįžo su skambiomis pergalėmis ir Grand Prix!
Birželio 2–5 dienomis Kaune verda intensyvus muzikinis gyvenimas – čia vyksta I tarptautinis Miko Petrausko jaunųjų atlikėjų konkursas. Šis renginys sukvietė jaunuosius talentus iš Lietuvos bei užsienio šalių, siekiant skatinti jų meninį augimą, tarptautinį bendradarbiavimą ir aukštą atlikimo kultūrą.
Nors konkursas tęsiasi keturias dienas, muzikos mokyklos „Lyra“ mokiniai pagal savo instrumentų kategorijas pasirodė birželio 2–3 dienomis. Mūsų jaunieji talentai tiesiog užkariavo komisijos širdis ir namo parsivežė pačius aukščiausius apdovanojimus!Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės neįtikėtinais mūsų fortepijono ir akordeono klasių mokinių rezultatais!
Instrumentų kategorija A – fortepijonas:
-
Brigita Zubrutė (fortepijonas, 3 kl.) – I vieta 🥇
Instrumentų kategorija C – akordeonas:
-
Tomas Zubrus (akordeonas, 4 kl.) – GRAND PRIX 🏆
-
Eduardas Jasiukevičius (akordeonas, 1 kl.) – I vieta 🥇
-
Oskar Dovgerd (akordeonas, 3 kl.) – I vieta 🥇
-
Augustas Jasiukevičius (akordeonas, 4 kl.) – I vieta 🥇
Didžiulį AČIŪ tariame pianistę paruošusiai mokytojai Linai Mikalauskienei ir akordeonistus paruošusiai mokytojai Anai Jasiukevičienei už profesionalumą, įkvėpimą bei meistrišką jaunųjų talentų ugdymą.
