Mokyklos stygininkų ansamblis „Primavera“ papuošė šventę „Mes – JPII karta“
Mokyklos stygininkų ansamblis „Primavera“ sulaukė išskirtinio kvietimo ir tapo ypatingo renginio dalimi. Gegužės mėnesį stygininkų ansamblis koncertavo Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje, kur vyko tradicinis, bendruomenę telkiantis renginys „Mes – JPII karta“.
Ši šventė, skirta progimnazijos globėjo Šventojo Jono Pauliaus II atminimui ir jo vertybėms puoselėti, pasižymėjo itin pakilia ir jautria atmosfera. „Primavera“ atlikėjai savo meistriškumu bei subtiliai parinktu repertuaru ne tik papuošė renginio programą, bet ir sulaukė gausių publikos aplodismentų.
Dėkojame Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijai už šiltą priėmimą ir bendrystę, o mūsų jaunosioms muzikantėms bei jų vadovei, Meilei Ambrasienei, tariame didžiulį AČIŪ už puikų mokyklos reprezentavimą!
