TAMO
Susisiekite
YOUTUBE
Facebook
2026-06-03

Skambesys, bendrystė ir džiaugsmas: įvyko draugiškas projektas „Muzikos instrumentų nuotykiai“

Pirmąją vasaros dieną muzikos mokykloje „Lyra“ nuskambėjo draugiškas edukacinis projektas „Muzikos instrumentų nuotykiai“, sukvietęs būrį smalsių mažųjų Maironio progimnazijos mokinukų.

Šio gražaus susitikimo tikslas – ne tik supažindinti vaikus su turtingu muzikos garsų pasauliu, bet ir atverti duris į paslaptingą muzikos mokyklos kasdienybę, sudominant mažuosius ateityje pačius pasirinkti muzikos kelio pradžią.

Svečiuose apsilankę mažieji mokinukai turėjo išskirtinę galimybę iš arti apžiūrėti muzikos mokyklos klases ir pajusti tikrą kūrybinę atmosferą. Vaikai klausėsi bendraamžių – „Lyros“ mokyklos mokinių – jautriai ir meistriškai atliekamų kūrinių fleita, fortepijonu bei akordeonu.

Vaikai labai aktyviai dalyvavo edukacinėse veiklose, kurių metu patys galėjo prisiliesti prie muzikos. Mažieji drąsiai išbandė ne vieną instrumentą: skambino fortepijonu, braukė kanklių stygas, mušė ritmą būgnais. Choro klasėje mokinukai išsirikiavo ant choro laiptų visai kaip tikri, profesionalūs atlikėjai ir turėjo neeilinę progą pademonstruoti savo dainavimo gebėjimus. Vaikų atidžiai klausėsi ir jiems profesionaliai patarė bei padėjo muzikos mokyklos choro vadovė, leidusi pajusti, ką reiškia būti tikro choro dalimi. Tikime, kad ši neeilinė muzikinė kelionė įžiebė mažųjų širdelėse meilę muzikai ir dalis šių smalsių mokinukų rudenį sugrįš į muzikos mokyklą „Lyra“ jau kaip tikrieji jos mokiniai. 

Nuoširdus AČIŪ organizatoriams ir mokytojams: Renatai Deltuvienei Bakutei ir Jolantai Vaišvilienei, Elžbietai Pileckai, Laimai Romoslauskienei, Anai Jasiukevičienėi, Saulutei Atminienei, Nomedai Mikulskienėi ir Viktorijai Gečaitei.

 

×