TAMO
Susisiekite
YOUTUBE
Facebook
2026-05-20

„Viva la Viola“: jaunųjų altistų draugystė ir muzika

Gegužės 18 dieną mūsų mokyklos alto klasės mokiniai kartu su mokytoju Gyčiu Žukausku dalyvavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vykusioje šventėje – renginyje „Viva la Viola“.

Festivalis paliko pačius geriausius įspūdžius! Tiek jaunieji atlikėjai, tiek Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja Aušra Vileikienė nuoširdžiai džiaugėsi šia nauja ir gražia užsimezgusia jaunųjų altistų draugyste bei bendryste.

Nuoširdžiai dėkojame koncertmeisteriui Mindaugui Baliukevičiui, kurio puikus akompanavimas ir neišsenkanti gera nuotaika tapo didele atrama bei įkvėpimu mūsų jauniesiems solistams.

Sveikiname visus dalyvius ir linkime, kad ši užgimusi altų draugystė skambėtų dar ilgai!

Galerija

×